Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pašnekesiai tik tarp mūsų (:
 
rodiklisPortalLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Essence

Go down 
+36
Queen K.
Žemaitytė
je t'aime
MiniDiva
Sunny
EwAlyna
Dalia.
Sidabrinė.
morphine
Citrina
myliumiegą
braske!
Chanel.*
Snaige
*Pecha
Lemon.
Arbuziuks*
Flamme.
Robė.
Miami
Sara*
julka
katuks.
Margo
Indrute.
Arielle~
Emillia*
skrendu
GossipGirl
Evutė*~
Ingūūšh.
Karoliuxe
Fory.
ievuciukas666
Jovita
Pasaulietė
40 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Indrute.
Neieškau sau antros pusės. - Taip įšėjo, kad gimiau visa.
Indrute.


tikras vardas : Indre
pranešimų skaičius : 3734
metai : 28
užsiregistravo : 2009-11-30

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-07-11, 18:28

Seniau daugiausia naudodavau pudra, bet dabar beveik visiškai nebenaudoju, niekas nepatinka, tik šaldanti blizgi turiu.
Atgal į viršų Go down
Bittersweet

Bittersweet


tikras vardas : G.
pranešimų skaičius : 64
metai : 26
užsiregistravo : 2011-01-03

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-07-11, 22:32

man irgi prasta ta kosmetika jų gan, kažkada pirkau tušą, beet pas mane gan jautrios akys yra, irr graužė labai, tai nebenaudojau daugiau, mamai atidaviau. :D turiu blizgį kažkokį dar, bet nenaudoju, per lipnus jis man. :D o ir šeip, man žymiai geriau brangesnė kosmetika, nes ten kokybė geresnė, o čia pirkt už kelis litus ir rizikuot, kad vėliau išmesi, tai ką žinau, aš geriau nueisiu ir iškart nusipirksiu normalų tušą ar panašiai, nesinervinsiu bent. :D


Paskutinį kartą redagavo Bittersweet, 2011-09-24, 22:21. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
je t'aime

je t'aime


tikras vardas : Augustė
pranešimų skaičius : 87
metai : 26
užsiregistravo : 2011-04-19

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-09-24, 10:32

tušai tai tragiški ten. davė draugė pabandyt, nu nežinau, blogesnio tušo gyvenime nesu bandžius : D
Atgal į viršų Go down
Flamme.
C'est La vie!
Flamme.


tikras vardas : VardenėPavardenė.
pranešimų skaičius : 10166
užsiregistravo : 2009-11-23

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-20, 20:27

O man ganėtinai patinka.
Šitos firmos tušas multi action man labai šaunus.Kai pirmą kartą pirkau galvojau bus š...,nes kaina tai nedidelė.Bet nenuvylė.Jau net nežinau kelintą naudoju.
Lūpų blizgiai neįspūdingi,bet spalvytės gražios ir jų pasirinkimas nemažas todėl perku:DD.Apie nagų lakus galiu pasakyti tą patį:).Nemažai aš šitos firmos kosmetikos išmėginus.Vieni produktai mažiau patiko,kiti daugiau:)
Dabar labai laukiu pasirodančios naujos kolekcijos vampire's love.Nes nagų lakų užmačiau kuriuos įsigyti norėčiau:)
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-113551.html
dantu pasta
Šypsokis - tai siutina kitus :)
dantu pasta


tikras vardas : Aušrinė
pranešimų skaičius : 1494
metai : 25
užsiregistravo : 2010-08-23

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 15:27

Naudoju nagų lakus :D Žiauriai faini !! ;D
Šiaip manau, tikrai gera firma. Paauglėms gan patinkanti :)) Tuo pačiu ir man :D Šešėliai neblogi, taipogi lūpų blizgių pasirinkimas gundo neretai :DD Dabar yra kažkokie kvepalai.. Ir šiaip būna įdomių naujienų :))
Atgal į viršų Go down
redžius

redžius


tikras vardas : Reda
pranešimų skaičius : 637
metai : 28
užsiregistravo : 2011-07-05

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 15:30

man taip pat ganėtinai nebloga kosmetika. Turiu maskuojamąjį pieštuką, lūpų blizgį ir pora nagų lakų. Jie tai išvis dieviški, labai greitai išdžiūsta, ir ilgai laiko šiaip ;> nieko negaliu pasakyti apie tušus, bet pagal atsiliepimus greičiausiai nerizikuočiau ir nusipirkčiau brangesnį kokį ; D tačiau aplamai, tai nenusivyliau tuo, ką turėjau :}
Atgal į viršų Go down
Queen K.
Važiuojam lėtai, kad matytų gaidžiai.
Queen K.


tikras vardas : Karolina.
pranešimų skaičius : 1117
metai : 26
užsiregistravo : 2011-07-08

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 17:10

Visai nebloga kosmetika. Norėčiau įsigyti nagų laką ir blizgį kokį nors. :)
Atgal į viršų Go down
Flamme.
C'est La vie!
Flamme.


tikras vardas : VardenėPavardenė.
pranešimų skaičius : 10166
užsiregistravo : 2009-11-23

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 17:12

Gal šitą pieštuką turi?
Spoiler:
Jeigu taip,tai domina atsiliepimai:).Nes vis gundaus nusipirkti šitą,dabar dar akcija yra;DDD.
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-113551.html
redžius

redžius


tikras vardas : Reda
pranešimų skaičius : 637
metai : 28
užsiregistravo : 2011-07-05

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 18:16

flamme, kažkas panašaus... Maniškio tamsesnis dangtelis. Pirkau prieš pora mėnesių, irgi buvo akcijinis ; DDDD Man jis patinka, retokai man jo reikia, bet taip tai gerai maskuoja ir berods dar yra keletas spalvų pasirinkt, tai irgi pliusas ;>
Atgal į viršų Go down
Flamme.
C'est La vie!
Flamme.


tikras vardas : VardenėPavardenė.
pranešimų skaičius : 10166
užsiregistravo : 2009-11-23

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 18:20

Reiks nusipirkt jaučiu.
Matei šitos firmos skilinėjančių nagų yra jau ? http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRV0hKhgQRurCZpv9T3kUzriH-TtollEA5n3iLp_AsmKRWq4DtN
kiek skaičiau atsiliepimus tai irgi turėtų būt neblogi,jeigu rasiu savo kaime gal reiks prigriebti šviesų,bus ant tamsaus lako;DD
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-113551.html
Carmilla
All little girls should be told they are pretty, even if they aren't.
Carmilla


tikras vardas : D.
pranešimų skaičius : 1242
užsiregistravo : 2010-10-15

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 18:26

Aš turiu essence nagų laką skilinėjantį, bet pirkau ne Lietuvoje.. Damn, man labai jie patinka, gražiai atrodo. :)
Atgal į viršų Go down
Flamme.
C'est La vie!
Flamme.


tikras vardas : VardenėPavardenė.
pranešimų skaičius : 10166
užsiregistravo : 2009-11-23

Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime2011-11-21, 18:39

Aš turiu kitos firmos skilinėjantį juodą,irgi patinka.Bet jie gražiai atrodo,tik ant ilgų nagų;DD.
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-113551.html
Sponsored content





Essence - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Essence   Essence - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Essence
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kosmetika-
Pereiti į: