Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pašnekesiai tik tarp mūsų (:
 
rodiklisPortalLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 LAIMEK!!!!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ingrida

Ingrida


tikras vardas : Ingrida
pranešimų skaičius : 3
metai : 31
užsiregistravo : 2012-05-12

LAIMEK!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: LAIMEK!!!!   LAIMEK!!!! Icon_minitime2012-05-12, 06:17

Laba diena Turiu Jums klausimą , ar patinka gauti dovanų ir už nieką nemokėti ,visiškai nemokamai gauti puikių dovanų? LAIMEK!!!! 878948377 LAIMEK!!!! 3967998059 LAIMEK!!!! 3630314092 Manau, kad daugeliui žmonių tai patinka Aš Ingrida, esu padariusi sutartį su viena kosmetikos firma ir turiu galimybe dovanoti dovanas savo draugams visai už dyka,bet kadangi mano draugų ratas mažas ir nenoriu,kad dovanos grįžtų kažkam kam galbūt jau ir taip nieko nereikia,tad noriu padovanoti Tau,tavo draugėm,tetom,pažįstamom ar bet kam kitam.Man tereikia gauti iš jūsų numerio žinutę su tekstu "noriu dovanu" ir savo vardą,miestą ir amžių.PVZ : "noriu dovanų" Kamilė Kaunas 23.Šia žinutę gali perduoti visiems kam manai,kad reikėtų dovanų ir kas mėgsta kosmetika (kiekvienas žmogus turi rašyti iš savo numeriuko)Pasinaudok šia proga,juk nieko neprarasi ir nepamiršk,kad dovanos bus nuo Ingridos telefonas kuriuo siųsti žinutes 862592417 Dovanas galėsite atsiimti Kaune Kęstučio gatvėje aba Šakiuose,apie laimėjimą praneša telefonu asmeniškai.Sėkmės LAIMEK!!!! 3181402168 LAIMEK!!!! 960134461
Atgal į viršų Go down
Mesmex.<3

Mesmex.<3


tikras vardas : Marija :*
pranešimų skaičius : 20
metai : 26
užsiregistravo : 2012-05-19

LAIMEK!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LAIMEK!!!!   LAIMEK!!!! Icon_minitime2012-05-19, 13:03

Galiu paklausti? Koks tinklas?
Atgal į viršų Go down
 
LAIMEK!!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kosmetika-
Pereiti į: